тепла підлога Рівне, економне опалення Рівне

Як Вибрати Електрообігрівач?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Хочете купити електричний обігрівач, але не знаєте, що вибрати?
Для електричних обігрівачів не потрібна прокладка будь-яких труб, включив в розетку і у Вас в кімнаті тепло.
При виборі обігрівача слід звертати увагу на його потужність: чим вона вища, тим більше тепла за одиницю часу виробить пристрій і тим швидше підвищиться температура повітря в помешканні. Для квартир, офісів та дач пристрій вибирається з розрахунком 1 кВт на 10 кв. м.
Основні типи обігрівачів: масляні, конвекційні, інфрачервоні і тепловентилятори. Масляні радіатори мають найбільшу площу обігріву і розсіюють тепло в усі сторони. Працюють безшумно, не спалюють кисень і абсолютно жаробезпечні. Правда, масляні пристрої нагрівають приміщення повільніше інших типів. Конвекційні обігрівачі швидко і рівномірно обігрівають приміщення, але в той час, за ними важче доглядати і коштують вони дорожче. Інфрачервоні радіатори є найбільш досконалими і популярними сьогодні. На відміну від інших моделей, вони нагрівають не всі приміщення, а лише окремі предмети, таким чином економлячи електроенергію. Вони найбільш мобільні в використанні, можуть кріпитися на стінку або підвісну стелю. Тепловентилятори швидко нагрівають невелику площу, ніж показують миттєвий результат від своєї роботи. Правда, вони швидко спалюють повітря, шумлять при експлуатації і не економлять енергію.
Якщо електрообігрівачі планується використовувати як основне обладнання, зверніть свою увагу на настінні конвектори або інфрачервоні стельові та настінні обігрівачі. Можлива комбінація даних приладів, що забезпечить більш швидкий і рівномірний прогрів приміщень. «ALIT» це професійне рішення коли вибираєте економне опалення, конденціонування, сніготанення, обігрів та утеплення.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.