Обігрівачі для тварин

Напередодні холодів кожен власник замислюється про те, чи потрібний додатковий захист вихованцеві взимку, як створити ідеальні умови для зимівлі та чи потрібно це взагалі.

Якщо ми вирішили завести вдома тварин, значить зобов’язані піклуватися про них. Кішки живуть поруч з господарем. Є породи собак, які теж живуть у будинку. На дачі собаку тримають для охорони ділянки і вона проживає у своєму окремому приміщенні.

Більшість собак можуть комфортно переносити холод і навіть спати на снігу, все залежить від породи собаки. Мисливські породи відмінно переносять холоду, до зими у них виростає густа шерсть і їх в принципі не бажано тримати вдома, бо це псує вроджений нюх.

Крім підшерстя на збереження тепла впливає розмір тварини. Великі породи собак повільніше втрачають тепло, ніж дрібні. Вихованці, позбавлені підшерстя або мають його недостатньо розвиненим, потребують зимового одягу.

Саме тому, відповідальні і люблячі хазяїни купляють обігрівачі для своїх улюбленців. Якщо до будки підведено, чи є можливість підвести електрику, то чудово зігріє собаку панельний обігрівач. Його інфрачервоні панелі необхідно закріпити всередині будки або змонтувати під обшивку. Для будок відмінно підійдуть і плівкові обігрівачі.

Дбайте за тих, кого приручили!

Отримати безкоштовний розрахунок