тепла підлога Рівне, економне опалення Рівне, купити нагрівальний кабель

Що таке тепла підлога?

Тепла підлога – система опалення, що забезпечує нагрівання повітря в приміщенні знизу, де опалювальним приладом виступає тепла підлога . Це сучасний і зручний спосіб опалення житлових приміщень в будинку в будь-яку пору року. Система складається з прокладенного у шарі підлоги нагрівального кабелю або водяної труби та терморегулятора з датчиком температури підлоги . Завдяки цьому є можливість підтримувати постійну комфортну температуру підлоги та рівномірно обігрівати всю поверхню. Тепла підлога допоможе забезпечити оптимальний тепловий комфорт Вашого дому.

Опалення за допомогою теплої підлоги є більш економічним, ніж традиційне радіаторне опалення. Рівномірний розподіл тепла, дозволяє використовувати більш низькі температури теплоносія. Температура в кімнаті може бути знижена на 2 ° С в порівнянні з традиційними радіаторами, при цьму не позначиться на відчутті тепла людиною. Опалення приміщення за допомогою теплої підлоги дає від 15 до 40% економії в порівнянні з радіаторною опаленням на тому ж джерелі енергії.

Компанія «ALIT» – це професійне рішення коли вибираєте економне опалення, конденціонування, сніготанення, обігрів  та утеплення будь яких приміщень.

Отримати безкоштовний розрахунок