тепла підлога Рівне, економне опалення Рівне

Сучасні системи опалення будинків

На сьогоднішній день існує досить багато сучасних систем опалення будинків. Але, на жаль, вони рідко використовуються в нашій країні через високу ціну та неспроможність клієнтів собі це дозволити, та за кордоном ці системи обігрівання користуються популярністю.

Одна з таких систем це «тепла підлога», яка заслужила дочить хорошу репутацію при обігріві ванних кімнат, кухоню та коридорів.

Наступна це електрична система опалення приватного будинку, яка теж дозволяє зігрівати приміщення без установки громіздкого дорогого устаткування. Досить поставити в кімнаті сучасний регульований електронагрівач і насолоджуватись теплом і затишком у вашому будинку.

Але, знову ж таки, високі ціни і нестабільна подача електроенергії обмежують його застосування. У кращому випадку електробатарея застосовується для обігріву житла в прохолодну погоду міжсезоння, та для підтримки комфортної температури в гаражі та майстерні.

Однією із найбільш вживаніших залишається система водяного опалення приватного будинку. Вона розрахована на нагрівання рідини, що циркулює по трубах. Не обов’язково це має бути вода. У зимовий час, якщо пару днів не топити піч, вона замерзне і порве труби. При нерегулярному опаленні воду в системі краще замінити незамерзаючими рідинами, типу антифризу або трансформаторного масла.

Ще одна з систем опалення це сучасні економічні котли, які існують в найширшому асортименті. Вони підбираються залежно від обсягу опалюваного приміщення і застосовуваного палива. Є котли для системи газового опалення приватного будинку, водонагрівальні, дров’яні і вугільні. Мабуть, одними з найпоширеніших серед котлів є електричні. Основна перевага таких теплогенераторів – простота їх конструкції, яка включає теплообмінник і блок управління.

Окрім того, електричні котли відносно не дорогі, зручні і прості при установці і при використанні в роботі, а також екологічно чисті. І що дуже добре, подібні котли можна встановити не тільки в заміському будинку, але і в квартирі або офісі, оскільки вони не потребують додаткового обладнання. Економне опалення, яке забезпечить Вам затишок та тепло.


Отримати безкоштовний розрахунок