Терморегулятори для теплої підлоги

Терморегулятор потрібен для управління водяною або електричною теплою підлогою, він відрегульовує комфортну температуру підлоги.

Види терморегуляторів.

Розрізняють три основні групи терморегуляторів:

  • Механічні або ручні,
  • програмовані
  • цифрові

Механічний терморегулятор підтримує температуру, яка виставлена ​​на шкалі поворотного ролика. Має  досить низьку вартість та простий в управлінні.

Основна функція програмованого терморегулятора – забезпечити підтримку потрібної температури в приміщенні в потрібний для Вас час навіть коли Вас немає вдома. Нагадаємо, що він регулює температуру, коли. Це оптимальне рішення для обігріву великих площ.

Цифрові регулятори за принципом управління схожі з механічними. Мають  цифровий дисплей, який показує температуру, і налаштування виконуються за допомогою кнопок.

Терморегулятори монтуються на поверхні стіни в місці, де найзручніше ним користуватися для мешканців.

Тепла підлога при встановленні обов’язково потребує також і терморегулятор для оптимального температурного режиму та економії електроенергії.

Завдяки терморегулятору Ви вводите температуру, яка Вам потрібна, та отримуєте  комфортну і затишну атмосферу в кімнаті.

Компанія «ALIT» – це професіонали які підберуть найкраще  рішення для Вас, коли вибираєте економне опалення, конденціонування, сніготанення, обігрів  та утеплення будь яких приміщень.

 

Отримати безкоштовний розрахунок