тепла підлога Рівне, економне опалення Рівне, купити нагрівальний кабель

Терморегулятори для теплої підлоги

Терморегулятор потрібен для управління водяною або електричною теплою підлогою, він відрегульовує комфортну температуру підлоги.

Види терморегуляторів.

Розрізняють три основні групи терморегуляторів:

  • Механічні або ручні,
  • програмовані
  • цифрові

Механічний терморегулятор підтримує температуру, яка виставлена ​​на шкалі поворотного ролика. Має  досить низьку вартість та простий в управлінні.

Основна функція програмованого терморегулятора – забезпечити підтримку потрібної температури в приміщенні в потрібний для Вас час навіть коли Вас немає вдома. Нагадаємо, що він регулює температуру, коли. Це оптимальне рішення для обігріву великих площ.

Цифрові регулятори за принципом управління схожі з механічними. Мають  цифровий дисплей, який показує температуру, і налаштування виконуються за допомогою кнопок.

Терморегулятори монтуються на поверхні стіни в місці, де найзручніше ним користуватися для мешканців.

Тепла підлога при встановленні обов’язково потребує також і терморегулятор для оптимального температурного режиму та економії електроенергії.

Завдяки терморегулятору Ви вводите температуру, яка Вам потрібна, та отримуєте  комфортну і затишну атмосферу в кімнаті.

Компанія «ALIT» – це професіонали які підберуть найкраще  рішення для Вас, коли вибираєте економне опалення, конденціонування, сніготанення, обігрів  та утеплення будь яких приміщень.

 

Отримати безкоштовний розрахунок