Цікаві факти з історії теплих підлог.

Системи обігріву на зразок сучасних теплих підлог вперше з’явилися близько 6 тис тому.  В Стародавньому Римі використовувалися підлоги, що підігрівалися гарячим повітрям. В Римських термах та багатих будинках підлоги підігрівалися. Для теплої підлоги застосовувалася досить складна система – «гіпокаустум». У підвалі будинку розміщувалася піч, яка топилася дровами і обігрівала кілька приміщень. Нагріте повітря циркулював по обладнаним в підлозі і стінах каналах. Це схоже на сучасну систему опалення з теплою підлогою.

Знову цю ідею застосували британці, які використовують теплі підлоги для обігріву своїх великих замків. Це був чи не єдиний спосіб опалення величезних приміщень з висотою стелі більше десяти метрів.

Зі споруд які збереглися до нашого часу, де використовували теплу підлогу, це знамениті турецькі лазні. У них для нагріву підлоги і стін використовується гаряча пара.

Сучасна тепла підлога.

У 80-і р ХХ ст, після  масового виробництва полімерних труб водяна тепла підлога стала широко використовуватись. Після цього водяна тепла підлога поширилася  в європейських країнах.

В 1943 році був створений перший промисловий зразок нагрівального кабелю. За кілька років електрична тепла підлога завоювала Данію, поширилася у всій Скандинавії і дійшла до Європи і Америки.

Відносно недавно з появою інфрачервоної плівки з’явилася можливість обігріти підлогу та зекономити  час і фінанси. Плівкова тепла підлога – це  шар тонкої нагрівальної плівки, розміщений під підлоговим покриттям.

Компанія «ALIT» – це професійне рішення коли вибираєте економне опалення, конденціонування, сніготанення, обігрів  та утеплення будь яких приміщень.

Отримати безкоштовний розрахунок