тепла підлога Рівне, економне опалення Рівне

Як Вибрати Електрообігрівач?

Хочете купити електричний обігрівач, але не знаєте, що вибрати?
Для електричних обігрівачів не потрібна прокладка будь-яких труб, включив в розетку і у Вас в кімнаті тепло.
При виборі обігрівача слід звертати увагу на його потужність: чим вона вища, тим більше тепла за одиницю часу виробить пристрій і тим швидше підвищиться температура повітря в помешканні. Для квартир, офісів та дач пристрій вибирається з розрахунком 1 кВт на 10 кв. м.
Основні типи обігрівачів: масляні, конвекційні, інфрачервоні і тепловентилятори. Масляні радіатори мають найбільшу площу обігріву і розсіюють тепло в усі сторони. Працюють безшумно, не спалюють кисень і абсолютно жаробезпечні. Правда, масляні пристрої нагрівають приміщення повільніше інших типів. Конвекційні обігрівачі швидко і рівномірно обігрівають приміщення, але в той час, за ними важче доглядати і коштують вони дорожче. Інфрачервоні радіатори є найбільш досконалими і популярними сьогодні. На відміну від інших моделей, вони нагрівають не всі приміщення, а лише окремі предмети, таким чином економлячи електроенергію. Вони найбільш мобільні в використанні, можуть кріпитися на стінку або підвісну стелю. Тепловентилятори швидко нагрівають невелику площу, ніж показують миттєвий результат від своєї роботи. Правда, вони швидко спалюють повітря, шумлять при експлуатації і не економлять енергію.
Якщо електрообігрівачі планується використовувати як основне обладнання, зверніть свою увагу на настінні конвектори або інфрачервоні стельові та настінні обігрівачі. Можлива комбінація даних приладів, що забезпечить більш швидкий і рівномірний прогрів приміщень. «ALIT» це професійне рішення коли вибираєте економне опалення, конденціонування, сніготанення, обігрів та утеплення.

Отримати безкоштовний розрахунок